- -20%
- -20%

100-броя капсули Tylenol Extra Strength Caplets с 500 мг парацетамол осигурява временно облекчаване на леки болки и помага за намаляване на висока температура.Всяка капсула extra strength съдържа 500 mg парацетамол за ефективно и продължително облекчаване на болката и има отличен профил на безопасност при употреба по предназначение.Използвайте като жаропонижающего средства и за улесняване на общите болезнени симптоми, включително главоболие, болки в гърба, зъбобол, менструални спазми и болки, причинени от настинка.Това сверхсильное ацетаминофеновое упойка може да се използва от възрастни и деца на възраст 12 и повече години.От марката #1 doctor се препоръчва за облекчаване на болката и намаляване на температурата, опитайте освобождаване от незначителни болки и страдания с помощта на тайленола.Капсули Tylenol Extra Strength caplets с 500 мг парацетамол помагат за намаляване на висока температура и осигуряват временно облекчаване на леки болки и страдания.Всяка капсула упойка средства, препоръчани от вашия лекар №1, съдържа 500 mg парацетамол за ефективно облекчаване на болката на повече сила.Като едновременно антипиретични и обезболяващо средство, тя облекчава незначителни болки и страдания, причинени от главоболие, болки в гърба, зъбобол болка, незначителни болки при артрит, настинки, както и да предменструальными и менструальными крампи.Когато се използва по предназначение този сверхпрочный аналгетичен има отличен профил на безопасност и може да се използва от възрастни и деца от 12 години.От Tylenol, препоръчани от вашия лекар №1 на марката за облекчаване на болката и намаляване на температурата.
100граф каплетов здравина Тайленола спешни с 500 на парацетамол, за да осигури временно облекчаване на лек
Двойна обвивка лекарства Tylenol Pain Relief and Fever Reducer, съдържащ 4 ет унция на течна перорална суспензия и 24грама
АКТИВНИ СЪСТАВКИ : Good Sense Migraine Relief съдържа 250 mg парацетамол, аспирин 250 мг (НСПВС) и кофеин 65 mg; сравни с акт�
BC Powder Original Strength Pain Reliever временно облекчава главоболие, болки в гърба, зъбни болки, мускулни болки и менст
Всеки флакон съдържа 100 таблетки.EXTRA STRENGTH : Сравнете хапчета Обряд Помощ Extra Strength Acetaminophen 500mg с активна със
ДЕЦАТА НА ВЪЗРАСТ 23 ГОДИНИ : Детска ацетаминофеновая детска медицина Обряд Помощ безопасно предназначе
За временно облекчаване на тези симптоми, свързани с менструацията : гърчове, главоболие, болки в гърба,
Активно ВЕЩЕСТВО : Всеки флакон за еднократна употреба съдържа 5 мл 160 милиграма жаропонижающего и упойк